DARMOWA DOSTAWA OD 100 ZŁ 

ROZMIAR POSZEDŁ W ODSTAWKĘ

04-06-2021

     Wkroczyliśmy w nową erę, w której nie jesteśmy zaszufladkowani do jednego rozmiaru odzieży. Nasza kreatywność wyszła daleko poza schematy narzucane przez producentów.
Zaledwie kilka sezonów wstecz twardo trzymałyśmy się informacji umieszczonych na metce ubrań. Dziś już nie pozwalamy aby jakakolwiek litera lub liczba za nas decydowała.

     Co się zmieniło?
Kroje ubrań dość mocno ewoluowały (a raczej wróciły do lat 90.).
Ten sam rozmiar o kroju oversize jest w stanie zadowolić wiele kobiet o różnych sylwetkach. Luźne fasony mają wiele więcej zastosowań niż dopasowane, a co gorsza, opięte ubrania.
     Moda uliczna nabrała odwagi. Ludzie zaczęli otwarcie wyrażać siebie i swój styl. Kobiety bez obaw zakładają za dużą marynarkę lub T-shirt swojego partnera, aby wyjść na miasto. Czarny scenariusz, że wytkną nas palcami za brak gustu, przestał istnieć. Sami kreujemy swój własny wizerunek.
     Staliśmy się wzrokowcami i zaczęliśmy bardziej ufać własnemu instynktowi. Ubranie ma być wygodne, ma komponować się z resztą oraz ma dodawać nam uroku (koniec kropka, nie potrzebujemy zbędnych instrukcji od producenta). Przyznaj, że nie zawsze idzie to w parze z „przypisanym” nam rozmiarem.

     Poniżej przykład. Sukienki o tym samym rozmiarze na dwóch różnych sylwetkach.
Jak myślisz która z nas ma na sobie „swój” rozmiar?? (podpowiemy, że żadna :P)Kolejny przykład to cichaczem podebrana koszula z męskiej garderoby :D Totalny miszmasz nadaje całej stylizacji luzu (o wygodzie nie musimy wspominać :D).Szperanie w męskiej szafie nie zakończyło się tylko na koszuli :D. Całość uzupełniłyśmy klasyczną marynarką od garnituru (rozmiar L).


 

By nie wynieść całej męskiej szafy, ostatnią stylizacją byłą sukienka w rozmiarze 52. Same nie mogłyśmy się zdecydować która wersja bardziej nam się podoba (z paskiem czy bez). Jedno jest pewne, różnica rozmiarów nie była dla nas straszna.     W świecie mody ogranicza nas tylko kreatywność. Producenci również dają nam wolną rękę, wprowadzając produkty ONE SIZE oraz UNISEX.
Najważniejsze by Twój wizerunek szedł w zgodzie z Tobą!
     Podsumowując, wybierajmy sukienki, koszule, spódnice, bluzki, spodnie (itd.) takie, jakie nam odpowiadają… , które definiują nas i nasz styl życia.